| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Caut un servis auto bun in Iasi.Cu mecanici si electricieni care cunosc mesrie.
Imi puteti recomanda unu?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mai bine ceri bani decat recomandari de servisuri.

| GeorgeAdi a răspuns:

Salutare,

Din ce stiu eu Base are Golf, iar Sandra nu e la Valea Lupului happy
Nu am rude, nu sunt salariat si nici nu primesc bani de la Sandra, dar sa stii ca eu merg la ei de multa vreme si tot respectul.Sunt scumpi intr-adevar dar isi fac treaba bine.
Nu zic ca nu e pe lume nimic mai bun ca Sandra dar pana acum ei mi s-au parut cel mai in regula.
De rest am fost la mai multe service-uri din Iasi si in general am ramas dezamagit.
Parerea mea.