| numesiprenume0 a întrebat:

Cum imi pot conecta telefonul la radioul masinii prin bluetooth pentru a asculta muzica de pe Youtube? Mentionez ca am conectat bluetoothul si am incercat dupa sa redau un video pe Youtube din telefon, dar nu a functionat. Ce trebuie sa ii fac? P.s. radioul este unul simplu, cu ceva functii suplimentare, precum bluetooth, ma refer ca nu este vorba de navigatie. Multumesc anticipat, ofer funda!

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca aveai aux macar. bagai muzica fara probleme.

| cyberalex a răspuns:

Poate sistemul dvs. nu suporta streaming, ci numai functia CALL.
Verificati manualul radioului.

Atentie: in telefon trebuie setata iesirea audio pe periferica bluetooth cand este conectat.

| Drîgă_Andrey_2000 a răspuns:

Verifica daca este conectat sigur, incarca sa descarci muzica de pe google sa vezi daca e de la YouTube sau nu.
Poti sa cumperi o bricheta cu tot cu bluetooth '25lei'
Funda?

| numesiprenume0 explică (pentru Drîgă_Andrey_2000):

Iti dadeam funda daca imi dadeai o rezolvare, in descriere am spus ca bluetooth-ul arata a fi conectat, dar nu stiu cum sa pornesc muzica de ps Youtube...

| Goete a răspuns (pentru numesiprenume0):

Trebuie sa fi batutnin cap sa nu sti sa faci asta - si pe deasupra sa te lauzi ca dadeai funda - mare branza funda asta.
Te conectezi la fel ca la orice alt dispozitiv bluetooth.
Iti ceream funda daca iti explicam mai bine.
Hahaha

| numesiprenume0 explică (pentru Goete):

Sa comentezi asa cum esti nu e greu... am mentionat in descriere ca nu functioneaza asa. De-aceea am pus si intrebarea, despre ce alte solutii ar fi. Zic sa-ti vezi de treaba, ca pe aici te depaseste situatia...

| Goete a răspuns (pentru numesiprenume0):

Daca e cum spune cyberalex, instaleaza in telefon Bluetooth Mono Media (in caz ca ai Android, si pe Iphone trebuie sa existe aplicatie similara), asa poti transmite muzica chiar daca radioul nu suporta functia.