| andy5589 a întrebat:

Salut, de curand m.am inscris la scoala de soferi Dinu si am cateva intrebari. Sambata am testarea psihologica si vroiam sa stiu in ce consta si daca am de ce sa imi fac griji ...multumesc!

2 răspunsuri:
| ileana_5795 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti faci griji. Testarea psihologica are doar rolul de a demonstra ca esti normal la cap. mie mi se pare mai mult o formalitate.

| andy5589 explică (pentru ileana_5795):

Ai avut dreptate.am trecut usor peste el.au fost doar cateva "teste logice". atat tot :]