| Stefaniu_Laurentiu_1996 a întrebat:

deci am un atv chinezesc cred... este cilindrat pe 72cc din fabrica si as vrea sa stiu daca ii pot monta un cilindru mai mare. cv 107 sau mai mare macar, daca stie cineva daca se gaseste si daca este posibil astept raspunsul!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

De gasit, gasesti, de posibil, e posibil, dar nu e de ajuns doar un cilindru, trebuie sa faci intregul set motor, iar daca nu ma insel il poti face de maxim 80cmc.

| mont a răspuns:

Posibil este, insa costa modificarea mai mult decat un atv cu mai multi cm2. Sa nu mai zic de cat costa omologarea (daca e posibila).