| Ntz_Alexandru_1996 a întrebat:

Buna ziua / seara tuturor. As vrea sa stiu si eu daca se gaseste cafea verde in farmacii. Astept raspunsul vostru. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rebeca435 a răspuns:

In magazine nu se gaseste cafea verde decit in ale tari ca de exemplu Italia, dar in chisinau poti gasi foarte usor sunt foarte multe anunturi pentru cei care vor sa procure cafea verde si nu e la pret mare e ieftina.