| Genuqu a întrebat:

Salut.
Este grea scoala moto?
Cam ce trebuie sa fac acolo?
Trebuie sa merg cu echipament (aparatori-casca-manusi) de acasa?
Ma refer la categoria A1.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Salut. Nu este grea deloc, de curând am terminat o și eu urmând ca in martie anul ăsta să dau orașul. In primele ore o să stai in poligon, porniri de pe loc, ambreiaj patinat, evitarea unui accident șamd. Apoi o să te scoată în trafic. De preferat ar fi să ai casca ta, mănuși, niste blugi lungi, papuci peste glezna si o gecuță mai groasă. Școala ar trebui să ți ofere niște tibiere, cotiere și chiar și cască, dar cum am spus de preferat să fie casca ta. Good luck și asfalt uscat

1 răspuns: