| Florian1999 a întrebat:

Salut,este posibil sa nu-mi traga masina cum trebuie din cauza filtrului de epurare? Nu a fost schimbat de mult timp, nu stiu 60 de mii de km sau 70.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate dauna si filtrul de epurare, daca s-a infundat, dar rareori se poate intampla.
Infundarea diuzelor de combustibil si ale filtrelor de aer produc mult mai des probleme de acest gen.

| Goete a răspuns:

Depinde ce nu trage, daca e vorba de o caravana mare, e normal sa nu traga ca si cum ar trage o remorca mica