| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu cand trebuie sa dau sala? Că sunt la orele obligatorii de conducere, cam a 10 a, dar stiu ceva ca instructorul te înscrie la sala prima data? Sau trebuie sa ma duc eu sa ma înscriu pentru sala?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examinarea la proba teoretica (sala) se sustine dupa ce ai terminat cursurile scolii de conducere. De regula programarea de prima data trebuie facuta de catre scoala de conducere/instructorul particular.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai de capul vostru si mai vrei permis de conducere.

| Frank51 a răspuns:

laughing după ce termini orele boss, ca să aplici ce ai învățat. Înscrierea se face de către cursant.

| Denila123 a răspuns:

Instructoru vrea sa asi termine orele xu tine sa nu mai aibe treaba cu tine
trebuia sa te pregatesti de sala si dupa ce loai te pregateai de oras
pai cum vine asta sa zicem ca suntem in iulie 12 si faci ore de condus termini orele si te duci sa dai sala ei sala si ai orasu pe septembrie
pana atunci mai ti minte ce ai facut la condus...
trebuie sa ati dea dosaru instructoru si te programezi onlai sau mergi la ghiseu