| Chirila_Alex_1999 a întrebat:

Imi poate zice cineva cum sa montez US STYLE pe o Toyota Celica t20? Niște pași sau un tutorial?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Simplu, cumperi modulul, si conform schemei modulului si respectiv firelor masinii faci legatura intre modul si instalatia electrica.
Tutoriale, si alti pasi exacti nu vei primi, deoarece difera culoarea firelor in functie de tipul de module.
Recomandarea mea e sa le montezi la un electrician, sa nu ai probleme mai tarziu.

| Chirila_Alex_1999 explică (pentru OldSoul):

Am inteles, mersi fain