| Spink a întrebat:

Imi puteti da si mie site unde pot sa vad "instructiuni de folosire" sau " carte tehnica" de la Opel Astra Caravan! Am si eu carte dar e pe germana si eu vreau pe romana! Multumesc anticipat!
P. S: DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cristianrois a răspuns:

Nu prea gasesti online decat daca incerci poate pe forum/ club Opel.ro sau. incearca la dezmembrari auto poate gasesti un manual.

1 răspuns:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Eu am un manual PDF de Opel Astra. Si cred ca se potrivesc toate datele si la masina ta. Il poti descarca de pe link-ul asta : http://adf.ly/BMXDY