| countingstars a întrebat:

In curand va fi ziua unei prietene si vrem sa punem bani ca sa ii luam o bicicleta. Ea vrea una pentru plimbari prin parcuri sau in oras, deci cea mai potrivita ar fi bicicleta de oras, nu? La ce alte criterii ar trebui sa ne uitam cand alegem o bicicleta? Si cam cat ar costa o astfel de bicicleta si ce magazine bune cunoasteti? Dau funda!winking

1 răspuns:
| AIeXxX a răspuns:

Testati intii scaunul big grin daca este confortabil. Cel mai bine este o bicicleta de munte. Are roti tare bune si nu se sparg usor. Frinele sunt bune de la "Shimano".
Felicit-o si din partea mea big grinwinking