| SyntheticFeelings a întrebat:

Ziua buna tuturor! Am si eu nevoie de ajutorul vostru! :* Pe data de 12 noiebrie este ziua unei foarte bune prietene. Eu si verisorul ei am decis sa punem bani impreuna si sa-i luam ceva mai deosebit, dar nu prea avem idei. Ma puteti ajuta? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna si tie:X
Sa stii ca nu e foarte important ce ii cumparati, gestul conteaza.
Parerea mea:
-un animal de plus;
-ceva dragut de imbracat;
-un parfum;
Puteti sa faceti un cadou mai simbolistic cum ar fi sa faci un colaj cu multe poze de-ale voastre impreuna.
Sigur va ramane impresionata in mod placut.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
:*

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai bijuterii, ori vreun aparat electronic cum ar fi:epilator, placa, ondulator, ori un set de tratamente de gama bunicica, ori vreun ceas bun, ori vreun abonament la un coafor sa-si faca ea ce vrea

| Fan7a a răspuns:

Luatii daca are un telefon mobil de asta asa mai vechi puteti sa ii luati unul cu touchscreen daca ati pus atatia bani. daca nu puteti sa ii luati niste flori, o ciocolata sau ceva. GESTUL CONTEAZA.