| Teoo1616 a întrebat:

Salut. In data de 14 septembrie am terminat orele de conducere la o scoala de soferi pentru permis categoria A1 si instuctorul mi-a zis ca va dura 2 saptamani sa primesc dosarul auto. Am asteptat 2 saptamani, in data de 28 m-am dus la sediul lor si am fost informat ca mai trebuie sa astept inca 2 saptamani fara sa mi se spuna motivul. Am intrebat mai multe cunostinte care au terminat cu cateva zile mai repede ca mine orele de poligon cat a durat pentru ei sa le ajunga dosarul auto si am aflat ca ei au primit dosarul in 2 maxim 4 zile.

Ma puteti ajuta va rog cu cateva informatii sa stiu ce se intampla sau ce pot face? Am incercat sa contactez sediul serviciului de permise si inmatriculari dar nu am primit un raspuns inca.

Răspuns Câştigător
| anonim3248 a răspuns:

E o problemă la școală și până nu se rezolvă nu semnează cineva dosare și de aia te amână câte 2 săptămâni.

3 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Ai plătit școala? Dacă ai plătit e alt motiv.

| Teoo1616 explică (pentru anonim3248):

Da 2000 lei inca de la incepere

| Teoo1616 explică (pentru anonim3248):

Nu mi se pare normal sa ma lase sa astept atat timp. Macar de imi spuneau motivul hai ca mai lasam de la mine. Ma astept ca atunci cand se vor face 4 saptamani adica joia asta daca merg la ei sa imi zica sa mai stau 2 saptamani. O sa ajung sa astept mai mult pentru dosar decat a durat scoala de soferi

| anonim3248 a răspuns (pentru Teoo1616):

E o problemă la școală și până nu se rezolvă nu semnează cineva dosare și de aia te amână câte 2 săptămâni.