| Hellboy96 a întrebat:

În legatura cu motocicletele de teren, acelea făcute pentru pădure, camp etc. Alea Enduro.

-De la ce varsta pot conduce una de genul?
-Ce permis trebuie sa fac?
-Este scump sa îmi fac permisul pentru motocicleta?
-Pe unde am voie sa ma dau cu ea?

Răspuns Câştigător
| 34679953225 a răspuns:

Le poti conduce cu cat A ii scoti numar si poti merge cu el pe unde vrei

| suntserios a răspuns (pentru 34679953225):

De ce cu A?
De ce nu si cu A1 sau A2? Sunt moto de enduro de 125cc.

Si de ce ii mai recomanzi permis daca pe urma ii recomanzi infractiunea de a conduci moto neînmatriculat?

| TheGentleman a răspuns (pentru 34679953225):

Vai, ce mi-aș dori să existe vreun polițist pe aici care să te cheme la secție pentru îndemnare la infracțiuni. Precis ești un bizon în trafic care de la Need for Speed a trecut la volan

| 34679953225 a răspuns (pentru suntserios):

A1 este pentru motoare 125 nu ai ce face cu un motor asa mic pe dealuri sau prin paduri REPET ii scoti numar si mergi pe unde vrei

| suntserios a răspuns (pentru 34679953225):

Si daca nu ii scoti numarul nu merge pe unde vrei?

| TheGentleman a răspuns (pentru suntserios):

Înainte, ăștia îndoiau plăcuțele. Acum și le scot rolling on the floor

| 34679953225 a răspuns (pentru suntserios):

Nu doar pe camp si padure pe strada nu ai voie?

| Hellboy96 explică (pentru 34679953225):

Ai voie si pe strada

| 34679953225 a răspuns (pentru Hellboy96):

Ba nu daca NU AI numar