| Barbarrrr a întrebat:

In scurt timp imi voi cumpara o motocicleta de 125cc.
Pana acum m-am gandit la Aprilia rs 125 dar nu stiu prea multe despre el.
Cine stie sa imi spuna si mie mai multe detalii despre el va rog.(consum, sunet, putere, probleme, etc...)
Si inca o intrebare.
Credeti ca e bun si pentru persoane mai inalte (1.95)hee hee)

1 răspuns:
| AlexanderAlex1 a răspuns:

Salut, nici eu nu stiu prea multe, dar stiu ca intretinerea la Aprilia e mai scumpa, trebuie sa unesti motorina cu ulei parca. sunetul este de drujba, dar prinde viteza mai mare fata de celelalte motoare de 125