| bizo95 a întrebat:

Salut la toti am si eu o intrebare sunt inecepator nepriceput cum pornesc un tractor u650 M din cabina? trebuie sa apas pe ceva pedala buton care este pedala de frana s-au ambreajul nu stiu eu stiu doar sa pun cheia in contact si sa-l pornesc de afara de la electromotor Multumesc astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Onose_Iulian_1997 a răspuns:

Trebuie mai intai sa verifici schimbatorul daca e pe liber apesi pedala ambreiajului (cea din stanga, cea din mijloc e frana, si cea din dreapta acceleratia)si pe bord trebuie sa ai un buton negru cu o membrana de cauciuc pe el si il tii apasat pana auzi motorul ca o pornit.