| robiniorobert a întrebat:

Cum pot sa pornesc un tractor u650 din telefon? Imi trebuie un dispozitiv anume sau cum se face?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Angajeaza un tractorist si da-i telefon.

| dannyel86 a răspuns:

Comentariu pe Youtube: "pentru un electronist e floare la ureche, iti trebuie un modul alarma auto cu pornire de la distanta, apoi instalezi o aplicatie care sa se conecteze prin bluetooth cu alarma si poti face pornirea, oprirea, imobilizarea, tot ce stie alarma sa faca, se poate monta pe orice vehicul. Practic modulul joaca rolul contactului la tractor"
https://www.youtube.com/watch?v=-J7v2LgENOw