| 8duejs a întrebat:

Salut,locuri de facut poze la masina prin Pitesti? Caut niste locuri interesante cu priveliste frumoasa unde pot sa fac si eu niste poze la masina. (Se poate si pe langa pitesti)

2 răspunsuri:
| Junniorrr a răspuns:

Pitesti este o zona cu multe locuri interesante unde poti face poze frumoase. Unele dintre aceste locuri ar putea fi:

Parcul Nicolae Romanescu, un parc mare si frumos cu o gradina botanica si o zona de picnic
Cetatea Poenari, un castel medieval construit pe un varf de munte cu o priveliste impresionanta asupra zonei
Lacul Siutghiol, un lac mare cu o plaja frumoasa si o zona de picnic
Dealul Frumos, un varf de munte cu o priveliste panoramica asupra orasului Pitesti si a imprejurimilor.

Sper ca aceste sugestii iti vor fi de folos!

| bunaziua82937 a răspuns:

Sus la streaja