| Oni21 a întrebat:

Mai am putin si implinesc varsta de 16 ani, si intentionez sa imi iau A1 si un Yamaha YZF R125.Singurul gand care ma tot "bantuie" e urmatorul : o sa ajung cu picioarele pe pamant cand motocicleta e oprita, eu avand aproximativ 1.75 m?
Astept raspunsuri.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

La 1.75 ajungi 100% Daca te chinui putin ajungi si la Honda Transalp cu picioarele dar mai pe varfuri. Pe un sport ajungi si pe Ducati 848 EVO care e cea mai inalta motocicleta sport!

| Oni21 explică (pentru FurtunaDiesel):

Multumesc mult pentru parere!

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Eu am 1.65 si ating cu varfurile dar te inclini putin pe o parte si stai bine

| Oni21 explică (pentru push2gl):

Multumesc pentru parere!

| Florin6326 a răspuns:

Tu crezi ca toti adultii au peste 1, 75?

| Oni21 explică (pentru Florin6326):

Nu,dar greutatea fiind mai mare, cred ca si motocicleta se mai lasa.Eu am doar 60 de kg.

| Zebastian a răspuns:

Inaltimea scaunului este undeva intre 80 si 85 de cm...