| AnonimeCN a întrebat:

Merita sa cumpăr o toyota celica 2000-2005? Si dacă nu, ce masini mi-ati recomada asemănătoare cu ea gen intre 1.000-4.000 euro?

1 răspuns:
| Alive99 a răspuns:

Sunt masini destul de ok ca pret, agresive si cu dotari bune pentru anul 2005. Din ce am inteles, este stabila la limita maxima de viteza si consumul este ok.Singura problema ar fi cuplul, putin mai lenes.
Ca si alternativa, ar fi un Hyundai Coupe..dar..cred ca este putin mai scumpa