| Anonimus969696 a întrebat:

Mi-am achizitionat un casetofon auto alpine x 300 si am vazut ca are buton pentru bluetooth dar nu stiu sa-l activez si am mai vazut ca are un buron pentru "phone" acela ce poate face. Am mai vazut ca este compatibil prin usb cu ipod iar eu am un iphone 6, cand il conectez mi-l incarca dar nu pot reda muzica de pe el. Ma poate ajuta cineva cu ceva, multumesc

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Salut, aici ai manualul de utilizare. În stânga, mergi mai jos la opțiunea „Setup" și acolo ai „Bluetooth"... Apeși acolo și urmezi instrucțiunile...
https://www.alpine-europe.com/......300_EN.pdf