| HeckerMyNames a întrebat:

Salut oameni buni! aaa...Am o masina de tuns iarba si de cand am cumparato de la un prieten imi tot sda rateuri in toba de esapament de la ce sa fie imi spune si mie cineva dau FUnda

Răspuns Câştigător
| KaPy2 a răspuns:

De la bujie și de la reglajul prost al carburatorului, pune-i o bujie noua și reglează-i carburatoru și nu o sa mai ai probleme happy

| HeckerMyNames explică (pentru KaPy2):

Okey o sa-i schimb bujia se cum pos sa ii reglez eu carburatorul?

| KaPy2 a răspuns (pentru HeckerMyNames):

Du-te la un mecanic care știe sa ți-l regleze, nu-i ușor sa reglezi un carburator bine