| yonut26 a întrebat:

Salut.Pe coarneel atv-ului este un buton galben separat de cel de pronire,faruri,avarii,claxon, si nu stiu la ce foloseste,,, imi puteti spuna cateva pareri.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Are vreun simbol pe el?
Din cate stiu poate fi pentru FLASH-uri, sau poate fi pentru oprirea motorului.
Astea daca e din fabrica daca e pus dupa poate fii pentru orice.

| yonut26 explică (pentru OldSoul):

Nu nu are nici un simbol.Dar sa stii sigur era pentru FLASH-uri.Cea ce nu ma intereseaza. Oprirea este din cheie.Mersi mult pentru raspuns!

| OldSoul a răspuns (pentru yonut26):

Nu ai pentru ce, ma bucur ca te-am putut ajuta.
PS: Chiar daca oprirea e din cheie unele pot avea si un buton pentru al oprii.

7 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Apasa-l sa vezi ce se intampla! happy

| yonut26 explică (pentru AdmiNuL):

Problema e ca nu functioneaza si nu stiu ce ar putea face... Daca ma ajuta sau face rau. happy

| yonut26 explică (pentru AdmiNuL):

Problema este ca nu functioneaza.si nu stiu daca face bine sau rau!

| AdmiNuL a răspuns (pentru yonut26):

Salut! Daca nu functioneaza, lasa-l asa. Oricum, nu vad de ce producatorul ATV-ului ar pune ceva pe bord ca sa iti faca rau. Daca chiar insisti/ si vrei sa vezi ce face, du-te la un mecanic cu ATV-ul si el iti va spune! Funda?

| yonut26 explică (pentru AdmiNuL):

Mersi pentru raspunsuri!