| Balan_Andrei_1997 a întrebat:

Salut, se poate pune telescoape de Yamaha Aerox pe un Malagut F12?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu, deoarece nu sunt compatibile gaurile care vin introduse in locasurile respective pentru a fi insurubate. E ca si cum ai vrea sa pui suspensie de peugeot la o dacie nu are cum, fiecare fabricant isi alege piesele separat.

2 răspunsuri:
| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Pe F15 firefox potriveste, eu am pus mai multe piese, de la aerox, dupa ce am cazut cu el, l-am dezmebrat, piesele ce au fost bune le-am pus pe malagutii, bine nu te gandii la carene si alte chesti, piese mici, suspensii placute saua mansoane instalatia electrica dar putin modificata, Deci ar trebui sa mearga posibil sa fie gaura o idee mai mica, o largesti cu bormasina putin happy

| Balan_Andrei_1997 explică (pentru Coso_Cosmin_1994):

Multumesc de raspuns, am sa incerc sa le pun