| CMGeorge98 a întrebat:

Salut.Stie careva o scoala auto buna in Bucuresti? Preferabil in cartierul Colentina daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| scufitaroz a răspuns:

In Colentina nu stiu, eu am facut la Perfect Auto Vyo, este in Militari si am fost multumita (am luat permisul din prima big grin). Cel mai mult cred ca conteaza instructorul pe care il ai, chiar mai mult decat renumele scolii (daca acesta nu isi da interesul sau nu are rabdare sa iti explice calm...)