| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Stie careva cat costa un set de analize uzuale de sange,la intitutul Matei Bals,acela de langa spitalul clinic "Colentina",din Bucuresti,(e pe langa Stefan cel Mare)? Din acelea cele mai simple,care iti cere la orice angajare,scoala de soferi, etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alexia23 a răspuns:

Costa in jur de 1 milion jumate

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru Alexia23):

Tin sa te informez ca am rezolvat poblema analizelor,si anume chiar daca nu esti asigurat sau nu,analizele pentru HIV si hepatita sunt gratuite,restul sunt foarte ieftine in cadrul institutului Matei Bals.Tu spui la pretul asta,analizele acelea cele mai simple care trebuiesc la scoala de soferi sau angajare,dar mie nu imi trebuiau asa ceva,decat Hiv si hepatita. Oricum,mersi de raspuns,si chiar atata costa cat ai zis tu, ca am pe cineva acolo, brancardier, si tot atat mi-a spus ca ar costa, dar pe "naspa".