| anonim_4396 a întrebat:

Salut, știe careva vreun service care face modificări la trotinete sau biciclete sau dacă poate din roata de trotineta sa facă gen roata de bicicleta? Gen sa-i pună motorul de trotineta pe roata de bicicleta, se pricepe sau cunoaște careva vreun service care se ocupa cu asa ceva?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu iti face nimeni asta cu factura si garantie pentru ca e o improvizatie pentru care au sanse sa ramana fara afacere. Poate un nene cu un garaj, care nu are nimic de pierdut da.