| Sc0rp10n a întrebat:

Salut, stie cineva care sunt dimensiunile boxelor de la un passat b6, ma interesează sa stiu si pe față si pe spate.

Răspuns Câştigător
| Marcusssss a răspuns:

Da, difuzoarele din față la un Volkswagen Passat B6 au diametrul de 6, 5 inci sau 165 mm, iar difuzoarele din spate sunt de 6 x 9 inci sau 160 x 230 mm. Acestea sunt dimensiunile standard ale difuzoarelor

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să MĂSORI tu locașul disponibil, poate diferi de la un model la altul

| UserRo10 a răspuns:

Desfaci frumos si masori. Oricum trebuie sa cumperi difuzor impreuna cu inel adaptor