| JaguarSType a întrebat:

cine stie daca e adevarat ca vw passat model din ala mai vechi are si tractiune spate

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu cred ca este cu tractiune spate.

| JaguarSType explică (pentru Sofer):

Si eu am auzit ca e cu tractiune fata dat mie mi-ar placea sa aiba pe spate ca am chef de niste cerculete '[]

| suntserios a răspuns (pentru JaguarSType):

Exista niste modele de passat cu tractiune integrala, insa doar cu tractiune spate nu exista?

si chef de cerculete ai tu la 14 anisori ai tai?

| JaguarSType explică (pentru suntserios):

Da n-am 14 tongue tongue fac in vara 16

| Florian20405 a răspuns:

La vw passat mai vechi ai tractiune fata.Din 98 in coace, vw e tractiune fata sau 4 motion(adica integrala) cai multi sti tu big grin masina musculoasa.

| ginoeugen23 a răspuns:

Nu are pe spate... e tractiune fata...

| Logout a răspuns:

Da, eu asa stiu.