| JhoNutz a întrebat:

Am o mare pasiune :masinile. Stie careva unde pot da probe pentru a intra intr-o echipa de raliu sau ceva de genu? Am 19 ani si asta mi-ar place sa fac incontinuu. Sau si in domeniul asta trebuie sa fiu fiul cuiva cunoscut?

2 răspunsuri:
| LaTulipeNoire a răspuns:

Salut...Si eu am o mare pasiune, aceeasi ca a ta si am 14 ani.Pai nu cred ca exista ceva ce zici tu.Eu cred ca te vei face cunoscut daca iti modifici o masina dupa propriul plac, cu bun gust. Eu il respect foarte mult pe Robert, cel care a avut o Dacia 1310, cu motor renault alpine turbo, cusca de protectie, Nos din cate imi amintesc si multe altele. Din pacate aceea dacie,, a murit" imediat dupa ce a vandut-o unui pusti cam de varsta ta cred.Acum vad ca face un proiect drag mie: Logan vr6!

Concluzie: Nu sunt in stare sa dau un raspuns, pentru ca nu stiu asa multe(14 ani totusi). Dar cred ca te vei face cunoscut cu o masina modificata, cu un sistem audio, sau sa repari masini /sa montezi sisteme audio si altele.

| Dragalashu a răspuns:

Eu cred ca poti incerca la scoala lui Titi Aur. Din cate am inteles scoala costa 600E cu masina lor si 3-400E cu masina ta dar nu la Titi aur. Daca te informeaza cineva mai bine astept ceva de la tinewinking