| Skayo a întrebat:

Am o masina veche din 86, mai bine zis este vorba de un mercedes-benz w123.Masina nu a mai mers de ceva timp,nici nu stiu sigur daca mai merge, a fost lasata in garaj de atunci si acum vreau sa scap de ea.Ceea ce vreau sa va intreb este daca pot sa o vand si unde? Sa o duc la "cimitirul" de masini... daca o ia in functie de faptul cum arata? Sau la fier vechi laughing)...nu stiu!
Funda!

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

Vinde-o pe bani putini unui pasionat.Sau la dezmembrari daca arata prea rau.E pacat sa ajunga la fier vechi