| OvyBluRay a întrebat:

Vreau sa stiu ce inseamna la masinele telecomandate scara 1:10 adica la ce se refera si inca ceva cam cat se duce masina asta la distanta http://www.bigboystoys.ro/......-10-2.html

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Scara 1:10 inseamna ca masina este de zece ori mai mica decat originalul! Radiocomanda functioneaza de la 60 metrii in sus... ajunge pana la kilometri.
Bafta!

| didragasimi a răspuns:

Da e adevarat si mai e ceva la astea. Au un fel de motor ajung pana la 80 km/h