| Ionut_Robert_1992 a întrebat:

am o problema cu scuterul imi da rateuri in carburator si se opreste motorul si nu mai porneste alimentarea e schimbata segmenti sunt schimbati poate fi din cauza garniturilor la motor?

2 răspunsuri:
| ShizAnime a răspuns:

Da,mai mult ca sigur e din cauza garniturilor la motor.Preferabil ar fi sa il duci la un service pentru motoare sau la cineva care stie sa il repare.

| Adrian_Adi_2000_boec a răspuns:

Schimbai buretele din filtru de aer si curatai carburatorul o sa mearga