| Madalinaoanna a întrebat:

am probleme cu radio casetofonul de la masina (fiat punto 2000) am codul este 0555 si nu stiu sa-l bag cine imi spune si mie cum! imi apare wait! va multumesc anticipat astept raspunsuri si ofer funda!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Acel cod mi se pare un pic cam prea scurt ca sa fie acela codul. Scoti batetia cu casetofonul pornit si apoi cand pui bateria la loc iti va cere codul si il introduci atunci, te va pune sa astepti de la 5 minute pana la 45 de minute cam asa in functie de casetofon si apoi va merge!

2 răspunsuri:
| alexandru_6274 a răspuns:

Deci decuplezi casetofanul de la mufa il cuplezi la loc si o sati cera codul il bagi de pe butoaele alea 1 2 3 4... Ai inteles?

| Somitca_Stelian-Alexandru_1996 a răspuns:

Daca cumva iri apare safe
apesi pe ta si tp odata pui codu apoi apesi din nou ta si tp odata la mie a mers