| Simionov_Andrey_1995 a întrebat:

Imi poate zice cineva codul la la un casetofon BLAUPUNKT - GMBH
Made in Portugalia
BP937227211523
Fiat punto LOW
Multumesc anticipat. Am scos casetofonul dar nu gasesc nici un cod pe el

2 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

Codul casetofonului ar trebui să fie scris undeva in cărticica de instrucțiuni a mașinii

| Simionov_Andrey_1995 explică (pentru UzzY475):

In carte imi zice ca, gasesc codul pe lateralul casetofonului pe o eticheta. Am gasit eticheta dar nu gasesc codul. Se vede ceva cu albastru unde ar trebui sa fie codul. Dar este sters nu se intelege