| Cosssmin123 a întrebat:

..am si eu un Logan de culoare visiniu si as vrea sa ii vopsesc jantele (sunt jante de aluminiu cu 5 spite) si nu stiu ce culoare s-ar potrivi cu visiniu. Daca vreti sa ma ajutati cu niste pareri.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adrian060 a răspuns:

Prinde atat timp cat sunt pregatite corect, eu unu as merge pe alb, am mai vazut logan visiniu cu jante albe si da foarte bine.stima

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Negru

esti sigur ca se prinde vopseaua pe jantele alea? eu ma cam indoiesc

| Cosssmin123 explică (pentru suntserios):

Da o sa tina vopseaua ca o sa ma ajute un prieten sa le fac care se pricepe...da am intrebat sa vad ceva pareribig grin ce culoare s-ar potrivi cu visiniu

| GuMiingDevill a răspuns:

Eu ti-as sugerea :
albastru
rosu
galben
acum care iti place si tie mai mult din aceste culori