| eddyeduard a întrebat:

am si eu un vw passat 3b (1999)si vreau sa ii schimb difuzoarele si pe usile din fata si pe cele din spate si nu stiu de cati cm sunt, iar eu sunt in Italia si nu pot verifica, ma poate ajuta cineva

1 răspuns:
| Heyheyy a răspuns:

Pai daca intrebi la un magazin de piese auto sigur au, am un amic care si le-a schimbat de curand a mers si a intrebat de difuzoare pentru Vw Passat si automat i-au dat, cat cm sunt nu stiu sa iti spun dar daca intrebi sigur o sa iti dea un raspuns cei de acolo...