| maruneakflorin a întrebat:

am un bmw e46 2.0 136cp si am jante pe 17, iar problema ar fi, când am greutate sau niste persoane in spate la unele denivelari aripa din spate dreapta imi atinge roata doar pe o singura parte am problema mentionez ca acum 3 luni am schimbat pe spate telescospele iar acum o saptamana am schimbat si arcurile, care ar fi soluția?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Schimburile facute au fost made in china sau folosite. Pune piese originale noi sau lasa masina in garaj

| maruneakflorin explică (pentru mgtow):

Nu stiu ce nu ai inteles din ce am spus mai sus la o roata imi atinge si la una nu, daca erau probleme cu arcurile mi-ar fi atins ambele si inainte sa pun arcurile acestea imi atinge la fel aceeasi parte daca ma poti ajuta ajuta-ma nu sari cu gura filozofule

| sierra1 a răspuns:

"am jante pe 17...am schimbat si arcurile"

- in cert. de inmatriculare sunt trecute pe 17 inch?
- arcurile le-ai scurtat să fie mașina mai joasă?

| maruneakflorin explică (pentru sierra1):

Salut, în certificat nu am pe 17 dar am scris la tocu usi ca pot pune pe 17, si nu nu am scrutat arcurile asa le am cumparat

| sierra1 a răspuns (pentru maruneakflorin):

Folosește ce scrie in acte, la o adică asiguratorul iți va face figuri