| Iuly4Sad7 a întrebat:

Salut TPU! As dori un cadru de bicicleta personalizat,realizat din aluminiu, aveti idee unde as putea gasi pe cineva sa ma ajute cu proiectul meu?(Mai precis un custom chopper) multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| bustamante a răspuns:

FIRST BIKE. Dar preturile pleaca de la 1500 in sus. Se afla in Targoviste, Dambovita. Fi mai specific daca nu vrei sa iti dezvalui localitatea ta, macar Judetul unde vrei sa gasesti.

Ceea ce vrei tu, poti gasi online. Comanzi, platesti, vine. Iar daca ai bani de nu ai ce face cu ei, vino in Italia, aici limita este Cerul. O bicicleta facuta pe comanda poate ajunge si la 600000 Euro.

Pentru ca esti lenes:

https://racingbikeshop.ro/......sierras-xl

Pe viitor fi mai specific, ce model, pentru ce doresti sa o folosesti.
Lenesule!

| Iuly4Sad7 explică (pentru bustamante):

Amice?, din pacate nu gasesc niciun astfel de site, probabil din cauza faptului ca nu ma aflu in Romania, motorul meu de cautare astfel nu imi gaseste multe rezultate, ma aflu in Tarile de Jos, nu doresc sa cheltui 10.000 de euro doar pe cadru, deci m-am gandit sa caut in Romania, vreau sa o folosesc pentru transportul zilnic la lucru, iesiri in oras, aspectul pe care l-ar putea avea cadrul dorit de mine este ceea ce ma intereseaza

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un magazin de biciclete renumit