| MusafirInLume a întrebat:

Azi am dat examenul auto(traseul), am picat in din cauza emotiilor prea mari si a stresuluiIn vedere ca trebuie sa astept cam 15-16 zile pana la a doua depunerea a dosarului.Pentru cei care au patit ca mine si stiu intervalul de reprogramare, credeti ca am vreo sansa si norocul sa prind o reprogramare mai repede de 1 luna? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| limbutsenebune a răspuns:

Am picat si eu la traseu. dupa 16 zile, asta insemnand intr-o luni am m-am reprogramat, am dat sala in aceeasi zi, si a 2a zi am dat traseul pe care bineinteles l-am luattongue...depinde de "noroc"...bafta

| MusafirInLume explică (pentru limbutsenebune):

Un raspuns incurajator! mersi mult si ai grija de el.

4 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Stai linistit ca nu este capat de lume.Sala o dai in a 16 zi de numarand fara ziua in care ai picat iar traseul...cum ai noroc.la Constanta te reprogrameaza dupa 15-18 zile cam asa.Eu maine dau iar sala si daca vrei iti zic pe cat ma programeaza la traseu.Bafta.

| MusafirInLume explică (pentru babyalexa):

Imi poti lasa un mesaj cu data programarii cand revii, mult succes si fara emotii.Multumesc!

| AndSim a răspuns:

Legal trebuie sa astepti 15 zile happy. Dar cu niste bani o poti reazolva si mai devreme, cunosc cazuri. Eu nu am fost unul dintre ele, dar stiu ca se poate acum depinde sa vorbeasca cineva care cunoaste daca nu mai bine nu incerci ca sa nu faci tu sau acea pers altele ( mita or smth else oh go on ) timpu rezolva totwinking