| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Care credeti ca este viitorul masinilor Daewoo in Romania peste 10 ani.O sa mai fie piese, o sa mai circule multe? Este musai ca dupa 10 ani de la terminarea productiei gata cu piesele? Incepand cu 2017, anul in care se vor implini 10 ani de la sistarea productiei modelului Cielo,vor mai fi piese si aici ma refer la,capacele roti originale,husa schimbator/levier frana de mana originale,faruri, chedere si alte maruntisuri.Credeti ca se vor mai gasi aceste piese special peste 3 4 ani?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Peste 3-4 ani se vor găsi piesele astea, dar peste 10 ani nu prea cred, și în orice caz vor fi uzate deja.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Masinile Daewoo reprezinta deja trecutul, nu au niciun viitor.

| Serban_Albu_1994 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Eu voiam sa stiu daca o sa mai am piese in urmatorii cativa ani, nu ceva ce era logic

| Tina_Criss_1987 a răspuns:

Posibil sa nu, dar se vor mai gasi piese second-hand, sau din export!