| Andri123 a întrebat:

Ce culoare sa fac jantele la masina (de tablă) masina fiind de culoare gri? P.S nu ii cumpăr alte jante deoarece la vara o vand.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu contează că ș-așa îi pui capace (grea problema de altfel...)

| Andri123 explică (pentru sierra1):

Cine a zis ca îi pun capace?

| sierra1 a răspuns (pentru Andri123):

Eu, pentru că tu ai zis:

"nu ii cumpăr alte jante deoarece la vara o vand"

și tot eu zic că vrei să iei bani buni pe ea. Acu ințelegi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Roșu

| nicu991 a răspuns:

Cat dai pe vopsea sa le vopsesti, mai bine dai 50 lei pe-un set de capace de plastic si or sa arate mult mai bine decat vopsite.

| Andri123 explică (pentru nicu991):

Eu am întrebat culoare, nu sfat de achiziție.Am capace pentru interesul tau

| nicu991 a răspuns (pentru Andri123):

Aaaa, ok... deci vrei sa le vopsesti dupa care sa pui capacele? Atunci le faci negre.

| Andri123 explică (pentru nicu991):

Nu omule, vreau sa le vopsesc si sa le las fără capace deoarece arată prea bine jantele de tablă.

| nicu991 a răspuns (pentru Andri123):

Daca te pricepi in Photoshop, poti face o poza masinii si sa-i colorezi jantele acolo sa vezi cum arata ca sa-ti dai seama mai bine daca faci alegerea corecta a culorii.

| 9Florin9 a răspuns:

Eu zic sa le faci negre daca tot o vinzi.