| GhostRider02 a întrebat:

Salut TPU! Ce parere aveti despre ford focus 1.6 tdi din jurul anului 2006?

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mi se pare o masina buna, din pacate nitel cam veche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tati meu are o mașină Ford Focus 1.6 tdi din anul 2006-2007 (Nu prea știu) și merge bine; se conduce foarte ușor și sunt sigură că dacă tu ai avea grijă de ea ca tati, ar arăta ca nouă (P.S. Am 11 ani... Mașina lui tati e la fel de importantă ca mine, poate chiar mai mult.) Eu ți-o recomand!

| nicusor222 a răspuns:

Ford focus este o masina super fiabila și se conduce foarte frumos. Am și eu un focus din 2012. Recomand focusul din toate punctele de vedere. Și consumul e mic.

| GhostRider02 explică:

Probleme ceva nu are?