| Aztecul a întrebat:

Cine imi poate explica pas cu pas cum se conduce o masina cu cutie automata.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pornesti motorul, muti schimbatorul din P in D si apesi acceleratia.
cand te opresti, pui piciorul pe frana, cand masina sta pe loc bagi din D in P si opresti motorul.
cand dai inapoi muti schimbatorul in R si apesi aceeleratia.

In rest nimic altceva, cutia face totul pentru tine, tu apesi aceleratia ca sa mergi, frana sa te opresti.

| sierra1 a răspuns:

Nu înveți așa, tu în la volan, ia-ți în dreapta pe cineva care știe și e dispus să te ajute

| elena97890 a răspuns:

Faci scoala de soferi