| Anonymus5 a întrebat:

doresc sa stiu daca marca aprilia este buna, fiindca sia luat o ruda de-a mea un scuter aprilia si doresc sa aflu cateva pareri despre aceasta marca dar la modul general vorbind nu pentru fiecare categorie de scutere aprilia... adica nu stiu marca de la el si bla bla restul... Va multumesc daca raspundeti si voi reveni sa dau funda!

4 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

In primul rand trebuie sa mentionez ca eu detin o honda si un suzuki, deci nu sunt fan Aprilia.Dar acum sa revenim la intrebarea ta, aprilia este o companie axata pe motoare de putere mica, nu este tocmai buna pe clasa motoarelor mari.Asa ca scuterele facute de ei sunt bune.Dar acum totul depinde de preferintele fiecaruia, de capacitatea cilindrica si asa mai departe

| Anonymus5 explică:

Mda... oricum nu avea legatura cu mine intrebarea era pentru ruda. marog.
NICI O FUNDA CA NU AM INTELES DE LA NICIUNU

| Anonymus5 explică:

Mda. nici unu nu m-a ajutat cu un raspuns pe care sa il inteleg straight face
NU DAU FUNDA :p

| moka99 a răspuns:

Pai ce sa zic despre aprilia. e buna dar nu preatongue iti recomand Hondalove struck Funda pleasehappy