| DarkAngel891989 a întrebat:

Salut TPU. Gãsesc și eu în București sau în Ploiești un magazin cu scutere electrice ce sunt limitate la 25km/oră? Mi-a spus un bãiat ca sã merg la București/Vitan și cã gãsesc acolo un magazin cu scutere electrice.Este adevărat? Mulțumesc frumos pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| Saiko93 a răspuns:

Da. Cauta pe net ca e pe bune faza cu scuterele alea din Vitan. In Ploiesti, nu cunosc.

| DarkAngel891989 explică (pentru Saiko93):

Ai habar dacã sunt scutere noi sau sunt scutere second-hand.

| Saiko93 a răspuns (pentru DarkAngel891989):

Nu stiu De ce sa te mint Nu am cumparat Da de gasit sunt in zona aia Cauta pe net