| anonim_4396 a întrebat:

SAlut TPU. Ieri pe 2.04. 2018 am dat proba teoretica pentru categoria B la DRPCIV Iasi. Dupa ce am trecut proba teoretica, supraveghetorul mi-a trecut intr-un tabel data programarii pentru traseu apoi mi-a dat dosarul. Intrebarea mea este: Trebuia sa mai primesc de la ei ceva foi dupa terminarea probei sau sa ramana dosarul la dansii? Intreb deoarece majoritatea cursantilor au plecat cu dosarul acasa desi au trecut proba teoretica.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu iti mai da nimic dupa proba aceea la cursanti ramane dosarul.

1 răspuns: