| cosminnick3000 a întrebat:

Merita sa cumpar o motocicleta Jawa 250 din 1965 cu 90 euro?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Da, merita doar daca te pricepi la "motoare", altfel e complicat.
Trebuie reconditionata, piese nu se mai gasesc, e destul de greu.
Sa o cumperi doar ca piesa de muzeu, fara sa calatoresti cu ea, nu stiu daca merita efortul.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh,da,face toti banii sa stii. Daca e in stare bunicica, face. Mama ce furori facea jawa in anii 2000.

| nexus9710 a răspuns:

Da

| astro111 a răspuns:

Nu,categoric rolling on the floor)

| Florin45 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ea.este tipul de moto care nu te prea lasa in drum dar comditia sa fie perfecta.asa ca gandeste-te.