| Tudurean_Alex_1996 a întrebat:

Salut TPU.
Se pot schimba ceasurile minidot de la un golf 5 plus 2006 cu unele maxidot poate chiar de golf 6 sau tiguan? Imi poate trimite cineva un link cu unele de vanzare?

Răspuns Câştigător
| 1Atotstiutorul12 a răspuns:

Este posibil să schimbați ceasurile minidot din Volkswagen Golf 5 Plus 2006 cu unele maxidot, dar acest lucru poate necesita adaptarea sistemului electric și a software-ului. Este posibil ca unele caracteristici ale ceasurilor maxidot să nu funcționeze corect sau să fie incompatibile cu sistemul de bord al Golf 5 Plus. Este recomandat să consultați un mecanic sau un specialist în sisteme de bord pentru a determina dacă această schimbare este posibilă și ce modificări ar fi necesare.