| MihaiRazvanEU a întrebat:

Sunt din Bucuresti, sct.1, zona Gara de Nord. Intrebarea mea este urmatoarea: Imi poate spune si mie cineva un magazine de piese auto Dacia( mai exact solenza 1.4) ieftine si calitative, nu imi permit sa dau prea mult pe piese... nu vreau online, de interesat ma intereseaza mai multe piese, doresc doar locatia exacta a unui magazine bun, corect, de incredere si de unde sa achizitionez personal. Va salut! La mai multe intrebari si raspunsuri!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Http://www.daciaclub.ro/......21652.html
Poate mai exista magazinul recomandat de 'ydaniel'.

| MihaiRazvanEU explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Din cate vad eu e imediat dupa cora lujerului. Sa vad. o sa incerc...idea e ca pe unele magazine online am vazut de exemplu placute ferodo la pret de 35 de lei, unde in schimb la mine la munca la nor auto sunt 120 de lei... dupa cum am spus nu prea imi permit sa dau prea mult, multumesc. mai astept raspunsuri, poate de la cineva care a cumparat personal de undeva anume. ciao.